LOGfreight zadowolone ze współpracy z TimoCom

TCOLogo_740x192_72dpi_RGBCoraz więcej przedsiębiorstw pisze o pozytywnych stronach współpracy z niemiecką giełdą. Wśród nich jest firma LOGfreight będąca w posiadaniu dwudziestu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, z czego 600 przeznaczonych do przechowywania towarów niebezpiecznych, a także 19 ciężarówek.

Firma zlokalizowała swoje biura w Ratingen i Dülmen. To stamtąd rozjeżdżają się ciężarówki do wielu miejsc w całej Europie, w tym: Hiszpanii, Francji, Krajów Beneluksu i Skandynawii. Dlaczego wybrano TC Truck&Cargo®? „Dla nas liczy się przede wszystkim duży wybór i zasięg działania”, wyjaśnia prezes firmy Manfred Axler. Dzięki platformom zleceń TimoCom jest to realne.

 

Zgodność w każdym calu

Na giełdzie pojawia się każdego dnia do 300.000 ofert ładunków i wolnych przestrzeni ładunkowych, pochodzących od 85.000 użytkowników. Spółka TimoCom dokładnie dopasowała filtry wyszukiwania, dzięki czemu LOGfreight zawsze znajduje odpowiedni ładunek. „Współpraca z TimoCom przebiega bez zarzutu. Giełda transportowa pomaga nam pozostać elastycznym. Dzięki dużemu wyborowi ofert frachtów, mogliśmy rozszerzyć działalność naszego przedsiębiorstwa”, dodaje Axler. Dodatkowo, oprócz transportów ADR, LOGfreight prowadzi także krótkoterminowe przewozy kurierskie, częściowe ładunki drobnicowe oraz rozładunki kontenerów.

 

Jakość usług, pewność planowania, oszczędność czasu

LOGfreght optymalizuje obecnie swoje wyniki i podwyższa standardy dzięki nowej mapie TC eMap®. Dzięki rozwiązaniu trackingowemu wszystkie pojazdy firmy wyświetlane są obecnie na jednej platformie. Ponadto, każdy z nich w trakcie trwania zlecenia można ręcznie udostępnić do monitoringu. W ten sposób usługodawcy transportowi podkreślają swoją wiarygodność, a zleceniodawcy mogą sami zobaczyć, gdzie w danym momencie znajdują się ich towary. „Integrując nasze pojazdy z TC eMap®  możemy szybko udostępnić ważne informacje naszym partnerom biznesowym. Dzięki temu nie tylko budujemy zaufanie, ale także oszczędzamy czas i nerwy, co z kolei wszystkim użytkownikom wychodzi na dobre”, mówi prezes firmy LOGfreight.