Międzynarodowy zlot Master Truck 2015

Dlaczego warto wziąć udział w międzynarodowym zlocie Master Truck 2015?

zlot master truck

Zlot Master Truck to impreza wyjątkowa i bardzo popularna wśród osób związanych z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną, kierowców i ich rodzin oraz właścicieli firm transportowych. Zlot to także ogromne targi prezentujące firmy z wielu branż. Wydarzenie z roku na rok odnosi sukcesy, ciesząc się coraz większym powodzeniem oraz pochwałami uczestników, publiczności i wystawców.

11 już zlot Master Truck odbędzie się w dniach 17-18-19 lipca 2015 r. tradycyjnie na autodromie Delta na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi k/ Opola.

W tym prestiżowym wydarzeniu warto wziąć udział z kilku powodów.

Największa impreza wystawienniczo-rekreacyjna

Zlot Master Truck organizowany jest nieprzerwanie od 2005 r. Na początku było to spotkanie truckerów i ich rodzin, które z czasem zmieniło się w międzynarodową imprezę wystawienniczo – rekreacyjną. Co roku impreza zyskuje coraz większą aprobatę ludzi z branży i jest miejscem licznych prezentacji oraz handlu. Wydarzenie przyciąga rzesze właścicieli ciężarowych pojazdów tuningowanych, a także wystawców, sponsorów i publiczność. Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 300 tuningowanych ciężarówek oraz ponad 50 000 odwiedzających.

Uczestnictwo w zlocie jest świetną okazją do nawiązywania kontaktów handlowych. Podczas imprezy organizowane są bowiem ogromne targi branżowe, podczas których osobiście można porozmawiać z obecnymi i potencjalnymi klientami. W tej edycji wśród sponsorów i wystawców znajdzie się około 80 firm związanych z branżą motoryzacyjną, transportową, paliwową, budowlaną, rolniczą i lotniczą, nie zabraknie też producentów pojazdów, naczep, części zamiennych, elementów wyposażenia ciężarówek, akcesoriów oraz wielu innych produktów.

Atrakcje zlotu

Podczas trzech dni zlotu z pewnością nie zabraknie ciekawych atrakcji dla odwiedzających. W programie imprezy znajdą się liczne koncerty, konkursy sprawnościowe dla publiczności, akrobacje motocyklowe, miasteczko ruchu drogowego, gaszenie ognia z powietrza samolotem Dromader i Helikopterem, przeciąganie radiowozu ITD, pokaz świateł, aukcja amerykańskich pojazdów klasycznych, wystawa miniatur ciężarówek oraz wybór Master Truck Of The Year, w którym oceniane są samochody pod kątem najciekawszych rozwiązań technicznych i ekologicznych, wpływających na efektywną realizację zadań transportowych.

Oczywiście największą atrakcją będzie wystawa unikalnych maszyn tuningowych przybyłych na zlot z całej Europy i zarazem konkurs na najpiękniejszą ciężarówkę. Oceniane będą m.in. najlepsze aerografy, najpiękniejsze wnętrze, najefektywniejsze oświetlenie i wiele innych. Swój udział potwierdzili już właściciele pojazdów z Czech, Niemiec, Słowacji, Danii, Finlandii i Włoch. Zgłoszenie ciężarówki i udział w zlocie dla uczestników jest bezpłatny.

Przez cały czas trwania zlotu będzie można także oglądać wystawy motocykli, amerykańskich ciężarówek, zdalnie sterowanych modeli ciężarówek, quadów, samolotów i sprzętu lotniczego, pojazdy retro w różnym wymiarze, maszyny off-roadowe, sprzęt strażacki, sprzęt ratownictwa drogowego, militaria i sprzęt służb mundurowych.

Podsumowując

Master Truck to jedna z największych w tej części Europy impreza motoryzacyjna. Udział w zlocie jest nie tylko okazją do zabawy, ale też może stać się sposobnością do promocji własnej firmy oraz rozpoczęcia nowych znajomości. O tym, że warto przedstawić tam swą ofertę już od dawna są przekonani wiodący rynkowi gracze z szeroko pojętej branży TSL.