Niedogolone usługi transportowe, dogoleni przestępcy

bezpieczne ladunkiPowiat iławski był miejscem zdarzenia niesłychanego. O mały włos usługi transportowe odpowiadałyby za nadmierną ilość – no właśnie! – włosów w społeczeństwie i możliwe, że same ucierpiałyby w podobny sposób. Wyobrażacie sobie niedogolone usługi transportowe? W sumie, gdybyście mieli tutaj sposobność oponować: mielibyście rację. Niedogolone usługi transportowe są – przynajmniej w Polce! – na porządku dziennym. A raczej wykonawcy tych usług.

Ale wyobraźcie sobie jeszcze bardziej niedogolone usługi transportowe! A raczej wykonawców tych usług.

Rodzime usługi transportowe będą jednak cierpieć na taki sam stan niedogolenia jak dotychczas. Wszystko dzięki akcji funkcjonariuszy wydziału kryminalnego iławskiej komendy policji. Dzielni funkcjonariusze, którym chwała – tak jest! – zatrzymali 6-ciu mężczyzn, którzy do cna – ha, ha, ha! – ogolili kontener transportowy pełen wartych 672 tys. zł maszynek do golenia.

Zuchwali złodzieje, o rozrzucie wiekowym porażającym (19-47 lat) niczym długość wąsów polskiego kierowcy ciężarówki, zostali na 3 miesiące usadzeni w areszcie. Za włamanie ze skutkiem kradzieżowym grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Sądząc po rodzimych warunkach penitencjarnych, wielopokoleniowa grupa przestępcza podczas odsiadki nie będzie miała większych problemów z dostępem do maszynek do golenia.